Tłumaczenia pisemne

2814
 
Współpracujemy tylko z doświadczonymi tłumaczami praktykującymi w swoich dziedzinach – lekarzami, technikami, prawnikami etc. Dzięki temu dajemy naszym klientom pewność, że wykonaniem tłumaczenia zajmuje się profesjonalista w swojej dziedzinie.
 
Dowiedz się więcej!

  Tłumaczenia ustne

2810
 
Konferencja dla ponad 1200 osób? Najwyższej wagi spotkanie biznesowe? Kameralne obrady zarządu firmy? Chętnie podejmujemy się wszystkich wyzwań, ponieważ tłumaczenia ustne to nasz drugi, obok tłumaczeń pisemnych, filar działalności.

 
Dowiedz się więcej!

  Lokalizacja

2812
 
Ekspansja na rynek międzynarodowy skutkuje koniecznością lokalizacji, np. wzięcia pod uwagę aspektów kulturowych czy uwzględnienia specyficznych wymogów rynku docelowego. Również w tym zakresie oferujemy kompleksowe rozwiązania!

 
Dowiedz się więcej!

  Centrum DTP

2811
 
Desktop Publishing (DTP) to wszystkie procesy związane z przygotowaniem tekstu do publikacji, zarówno w formie drukowanej, jak i w Internecie. Jest to także konwersja, tak bardzo popularnych w ostatnich latach, nieedytowalnych dokumentów do formy edytowalnej.

 
Dowiedz się więcej!

Tłumaczymy i świadczymy usługi językowe w ponad 70 językach!

3205
Dowiedz się więcej!
Patrz i rozmawiaj, czyli komunikacja audiowizualna
Nie ma bardziej naturalnej formy komunikacji niż patrzenie na drugiego człowieka [...]
Skrivanek w liczbach – statystyki za rok 2017
Poznaj statystyki biura tłumaczeń Skrivanek za rok 2017 i dowiedz się ile słów [...]
Słówko tygodnia – “łącznik kontra myślnik”
Piszemy na komputerach i zdajemy się całkowicie na autokorektę. Odróżniamy kropkę od [...]

Tłumaczenie tekstów to nasz fach!

 
Istniejemy na rynku już 20 lat! Posiadamy bogate doświadczenie w tłumaczeniu tekstów o różnej tematyce.

59+

 
milionów słów przetłumaczonych w 2017 r.

90%

 
klientów poleciłoby nasze usługi.

2710+

 
godzin tłumaczeń ustnych w 2017 r.

Co mówią o nas klienci!

Nasza firma korzysta z usług Skrivanka od kilku lat. Zlecamy tłumaczenia pisemne zwykłe i przysięgłe, głównie na języki angielski i rosyjski. Zdarzają się też tłumaczenia na rumuński i azerski. Najczęściej zlecane dokumenty to: certyfikaty, atesty, raporty z badań nieklinicznych i klinicznych leków, które zawierają specjalistyczne słownictwo z zakresu farmacji, medycyny oraz chemii. Skrivanek gwarantuje wysoką jakość tłumaczeń oraz poufność informacji.

Aflofarm Farmacja Polska sp. z o.o.

Agencja tłumaczeń Skrivanek to profesjonalny i solidny partner. W listopadzie 2009 roku podjęliśmy współpracę w zakresie tłumaczeń zwykłych oraz przysięgłych z języka angielskiego na język polski. Bogate doświadczenie pracowników pozwoliło na profesjonalne podejście do tłumaczeń, gwarantując zadowolenie klienta. Znając zaangażowanie i przygotowanie agencji tłumaczeń Skrivanek, polecam zainteresowanym skorzystanie z jej oferty.

Amago sp. z o.o.

Wymieniona firma, zapewniła nam aparaturę symultaniczną oraz tłumaczenie ustne wykonane przez profesjonalnych tłumaczy języka rosyjskiego. Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy. Centrum Obsługi Konferencji firmy Skrivanek sprawdziło się jako dobry organizator konferencji świadczący wysoki poziom usług symultanicznych. Rzetelna realizacja zlecenia czyni firmę Skrivanek solidnym partnerem w branży profesjonalnych organizatorów konferencji.

Vector Sp. z o.o.

Pracownicy Skrivanka działają bardzo elastycznie, szybko reagując na pilne potrzeby i zgłaszane uwagi. Zamawiane przez nas tłumaczenia są wykonywane profesjonalnie i terminowo. Nigdy nie mieliśmy uwag dotyczących rzetelności przygotowanych tłumaczeń oraz kalkulacji rozliczeń.
Mamy bardzo dobrą opinię na temat tłumaczeń wykonywanych w agencji tłumaczeń Skrivanek. Co za tym idzie – nadal chętnie będziemy korzystać z jej usług i polecać innym firmom współpracującym z podmiotami zagranicznymi.

Agram Chłodnia w Lublinie S.A.

Jesteśmy tu, aby wspierać Cię
na drodze do sukcesu!

Napisz do Nas, aby otrzymać
darmową wycenę!
 

Wyślij zapytanie!

Skontaktuj się z nami!

Firma / Imię i nazwisko (*)

Adres email (*)

Numer telefonu

Temat (*)

Treść wiadomości

Załącz plik (nie większy niż 10mb)

Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie polityką prywatności
Skrivanek sp. z o.o.

X
KONTAKT